Bu etkileyici ürünü 7/24 sipariş verebilirsiniz.

Yorumlar

Yorum: Kesin etkilerini Nasıl görürüz..Peniste büyüme ve kalınlaşma oluyor mu. Erken boşalma sorunum da var nasıl kullanmalıyım. günde bir adet mi kullanmalıyım.
Cevap: Düzenli kullanımda etkisini görüyorsunuz.3 kutu kullanımda 4cm - 5cm aralığında büyüme ve kalınlaşma oluyor.önemli olan Vigrx ürününü düzenli kullanmanızdır. Erken boşalma sorununuz için günde 1 adet kullanmanız yeterli olucaktır.

Yorum: Sertleşme sorunum vardı 43 yaşındayım doktor bu ürünü kullanmamı söyledi. penisimde biraz büyümede yaptı erken boşalmam vardı oda şuan hafifledi.diğer ürünler gibi değil çok kaliteli bir marka. 1 adet kullanayım mı?
Cevap: Cemil bey sertleşme ve geç boşalma için günde 1 adet kullanmanız yeterli olacaktır.

Yorum: Daha önce gittiğim doktor tavsiye etmişti.damar yollarını açtığı için.önce bir kutu almıştım.sonradan 3 kutu daha istedim.erken boşalmam 2. Ayında düzeldi.2 cm civarında uzama yaşadım.
Cevap: Düzenli kullanımda etkisini görüyorsunuz. 3 kutu kullanımda 2cm - 4cm aralığında büyüme ve kalınlaşma oluyor. önemli olan düzenli kullanmak.Erken boşalmanızda 1. Kutudan itibaren düzene girecektir.

Yorum: sertleşme sorunum vardı 40 yaşındayım doktor bu ürünü kullanmamı söyledi.hemen aldım. penisimde biraz büyümede yaptı erken boşalmam vardı oda şuan hafifledi.diğer ürünler gibi değil çok kaliteli bir marka.
Cevap: sertleşme ve geç boşalma için günde 1 adet kullanmanız yeterlidir.